המסמכים הדרושים לחתונה אזרחית ותהליך ההזמנה

כיום ישראלים יכולים להתחתן בנישואים אזרחיים בהרבה מדינות מחוץ לישראל, אך היעדים הפופולאריים ביותר הם קפריסין וצ'כיה. הנישואין האזרחיים שנכרתו בקפריסין או בצ'כיה מכובדים בישראל ובכל מדינות העולם. בכתבה זו נתרכז בדרישות של שני היעדים והתהליך להזמנת החתונה האזרחית.

קפריסין – הכי מהיר וקל

היעדים המבוקשיםעל מנת להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין יש צורך להגיש תמצית רישום ממשרד הפנים ודרכון. אזרחים שאינם אזרחים ישראליים בנוסף לאישור המעיד על מצב המשפחתי להגיש גם תעודת גירושין לגרושים ותעודת פטירה לאלמנים. כאמור כל התרגומים כלולים במחיר החבילה.

תהליך ההזמנה של חתונה אזרחית בקפריסין הוא גם מהיר וקל. את ההזמנה ניתן לבצע אפילו יומיים לפני הנסיעה (אם יש מקום על הטיסות) ובעת ההזמנה תצטרכו להעביר אלינו בדואר אלקטרוני או בפקס את המסמכים הדרושים. כעבור יום או יומיים מהיום שבו נקבל את המסמכים, תוכלו להגיע אלינו ולאסוף מאיתנו את החבילה המוכנה שכוללת את המסמכים המתורגמים, כרטיסי טיסה, שוברים למלון וחתונה ויתר מרכיבי החבילה. חובה להביא לקפריסין את המסמכים המקוריים והמתורגמים.

אתם לא חייבים אפילו להתקשר אלינו, את ההמזנה אתם יכולים לעשות באתר באמצעות "צור קשר" ונציגנו יחזור אליכם או בטלפון או באי מייל על מנת לאשר את הפרטים.

צ'כיה

בצ'כיה המצב הוא טיפה שונה ומסובך יותר. כדי להתחתן בצ'כיה יש להצטייד בתמצית רישום, תעודת לידה, תעודת גירושין לגרושים ותעודת פטירה לאלמנים. במקרה של צ'כיה חייבים להגיש את המסמכים המקוריים כדי שנוכל לאשרר אותם בחותמת אפוסטיל במשרד החוץ בירושלים. החבילות לצ'כיה כוללות תרגום של ארבעה מסמכים, אך כל חותמת אפוסטיל עולה בנוסף 50 ש"ח. חתונה אזרחית בצ'כיה צריכים להזמין לפחות 30 יום לפני הנסיעה המתוכננת. כמו בקפריסין, חובה להביא את המסמכים המקוריים לצ'כיה, ללא המסמכים לא יהיה ניתן להתחתן.

Scroll to Top