ויזה לקפריסין

עיתים קרובות אנו מטפלים בזוגות שרוצים להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין, כאשר אחד מבני הזוג הוא אזרח  ישראלי והשני הוא עובד זר או תייר השוהה בישראל. חלק מהתיירים או עובדים זרים, על מנת להינשא נישואין אזרחיים בקפריסין חייבים להצטייד באשרת כניסה לקפריסין. על מנת לחדד את הדברים, החלטנו להוסיף מידע חשוב זה באתר, אשר ישמש אתכם, הזוגות הרוצים להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין.

 

אזרחי מדינת ישראל, בעלי דרכון ישראלי, אינם זקוקים לאשרת כניסה לקפריסין. אזרחי מדינת ישראל אשר בבעלותם תעודת מעבר זקוקים לויזה לקפריסין.

 

מי זקוק לאשרת כניסה לקפריסין ורשימה חלקית של מדינות אשר אזרחיהן חייבים להצטייד בויזה לקפריסין*?

מאחר וקפריסין היא מדינה באיחוד האירופי, ישנה דרישה לחלק מבעלי דרכונים זרים להצטייד בויזה. עלות של אשרת כניסה היא כ 10 יורו.

אלבניה, ארמניה, אזרבאידז'אן, בלרוס, בוליביה, בוסניה, סין, קולומביה, קובה, אקוודור, מצרים, אריתראה, אתיופיה, גאורגיה, גאנה, הודו, קזכסטן, קניה, קירגיזסטן, מולדובה, נפאל, פיליפינים, רוסיה*, דרום אפריקה, טג'יקיסטן, תאילנד, תורכיה, טורקמניסטן, אוקראינה*, אוזבקיסטן ועוד. כדאי להתעדכן באתר של משרד החוץ הקפריסאי.

*אזרחי רוסיה, ואוקראינה המגיעים בטיסה ישירה מרוסיה,/אוקראינה יכולים לפתוח ויזה אלקטרונית שנקראת PRO VISA, ניתן לקבל אותה באמצעות אתר האינטרנט של שגרירות קפריסין ברוסיה/אוקראינה. אזרחי רוסיה פטורים מתשלום אגרה.

 

הנוהל לקבלת אשר כניסה לקפריסין לאזרחים שזקוקים לויזה השוהים בישראל במעמד תייר או עובד זר:

על מנת ששגרירות קפריסין במדינת ישראל תנפיק אשרת כניסה לאזרח זר השוהה בישראל וזקוק לאשרת כניסה לקפריסין, האזרח חייב לדאוג לאשרת כניסה חזרה לישראל INTER VISA לחודשיים לפחות מיום חזרתו מקפריסין לישראל. לדוגמה, אם הזוג שמתכנן להינשא בנישואים אזרחיים בקפריסין טס בתאריך 01.01.2011 וחוזר לישראל בתאריך 03.01.2011, אזי אשרת הכניסה החוזרת לישראל צריכה להיות תקפה לפחות עד 03.03.2011 (חודשיים מיום החזרה לארץ). כמובן שמדובר רק באזרחים הזקוקים לאשרת כניסה לקפריסין.

 

המסמכים הדרושים לקבלת אשרת כניסה לקפריסין:

כרטיסי טיסה, שובר למלון, אישור מהעירייה, מסמכים המעידים על המצב המשפחתי של בני הזוג אשר מתכננים להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין, צילום של כל המסמכים והדרכונים של בני הזוג, תמונת פספורט.

 

אנו בחברת WEDDING TOURS, מתמחים שנים רבות בבניית חבילות לנישואין אזרחיים בקפריסין, ונשמח לספק את כל המסמכים הדרושים לקבלת אשרת כניסה לקפריסין.

 

כתובת השגירות הקפריסאית בישראל:

רח' דיזנגוף 50, קומה 14

טלפון 03-5250212

 

 

מדינות אשר אזרחיהן פטורים מאשרת כניסה לקפריסין*:

ישראל, כל מדינות האיחוד האירופי, ארגנטינה, אוסטרליה, ברזיל, קנדה, צ'ילה, יפן, מקסיקו, ניו זילנד, נורבגיה, שוייץ, פנמה, ארה"ב ומדינות נוספות.*

 

**אין חברת WEDDING TOURS אחראית על הנפקת אשרת כניסה לקפריסין. המידע שמוצג בעמוד זה מטרתו הסבר בלבד, ובכל מקרה הלקוח חייב באופן עצמאי לבדוק האם הוא זקוק לאשרת כניסה לקפריסין. מומלץ להתעדכן באתר של משרד החוץ הקפריסאי ובשגרירות קפריסין בישראל.

Scroll to Top