↬ איה נאפה

חתונה אזרחית ביום אחד

במידה ואין לכם זמן או רצון לחופשה בקפריסין, ואתם רוצים לעשות את התהליך קצר וקולע – יש לנו חבילה מיוחדת בדיוק בשבילכם. חתונה ביום אחד בלרנקה, כן כן, ממש ביום אחד – טסים בבוקר וחוזרים בערב לישראל כבר עם התעודה חתומה ביד. 

עלות החבילה 580 יורו לזוג והיא כוללת תרגום מסמכים עם אימות נוטריוני אגרות עירייה עדים נציג מקומי וקבלת תעודת נישואין מאומתת. 

יש להמריא מישראל ב7-8 בבוקר ולחזור אחרי 18:00 בערב. בעונת קיץ 2022 טיסות אל על מתלבשות מצויין על החבילה. טיסות אפשר לרכוש דרכינו או עצמאית. 

תהליך של יום אחד אפשרי אך ורק באזור לרנקה. 

חתונה אזרחית בקפריסין

אחרי שמצאתם את החלק השני שלכם ואתם משוכנעים שאיתו אתם רוצים לבלות את שארית חייכם, הגיע הזמן לחתונה מהסרטים! אם חתונה ברבנות היא לא הסגנון שלכם – טקס נישואין בקפריסין תהייה אלטרנטיבה אידיאלית ועם כל כך הרבה יתרונות: קלה, רומנטית ובלתי נשכחת.

זוגות רבים מעדיפים לא להינשא ברבנות מטעמים שונים ועומדת בפניהם האופציה של נישואין אזרחיים בקפריסין. כל זוג שנישא בחו"ל יוכל לאחר מכן להירשם במשרד הפנים כזוג נשוי לכל דבר ולקבל את מלוא הזכויות שמקבלים כל הזוגות הנשואים בישראל.

למה לבחור בנישואים אזרחיים בקפריסין?

מכל אלטרנטיבת יעד אחרת לנישואים אזרחיים, כמו צ'כיה או ארה"ב, קפריסין נחשבת ליעד הכי קרוב הכי והכי נגיש עבור זוגות ישראליים (ולא רק ישראלים) שמעוניינים להינשא בחו"ל. הטיסה אורכת פחות משעה והכל מהיר, קרוב וניתן לסיים את כל הטקס ביום אחד בלבד!

גם כל הפרוצדורה מאוד פשוטה ולא מסובכת, קפריסין יותר מכל מדינה אחרת לא מעמיסה דרישות ומקלה על הזוגות בכל נושא המסמכים ומיד לאחר תום הטקס, הזוג יוכל לחזור לארץ עם כל המסמכים הרשמיים אודות נישואיו הטריים בידו.

נישואין בקפריסין מחירים

חתונה בחו"ל יכול להישמע כמו סיפור יקר, אך חתונה בקפריסין תאפשר טווח רחב של מחירים שכל אחד כמעט מסוגל לעמוד בהם. כל מי שלא מעוניין להוציא סכומים גדולים על כל הטקס יוכל להסתפק בטיסה שעלותה אינה יקרה, כמו כן, הטקס עצמו לא יקר ובחירה בכל תוספת שהזוג ירצה תהיה בהתאם למסגרת התקציב שלו כמו – מסעדה, מלון, אירוח של מוזמנים, טיול זוגי לאחר הטקס וכו'. 

אתר חתונה בקפריסין

רוב טקסי החתונה בקפריסין נערכים בבניין העירייה, באחת מערי קפריסין, כשהמבוקשות ביות הן עירייה במחוז לרנקה, עיריית פאפוס ועיריית לימסול. אך ניתן לערוך את הטקס גם בערים אחרות במדינה. לרוב נציג מטעם העירייה או ראש העיר יערכו את הטקס המרגש שאורך רבע שעה לכל היותר.

לצורך כל הוצאת האישורים והמסמכים הרלוונטיים, ישנן חברות שונות שניתן להסתייע בהן, הן מבצעות את כל ההליך הבירוקרטי עבורכם ומנחות אתכם בכל השאר. חברות אלה נעזרות בנוטריון שמאשרר את המסמכים ואת תרגום המסמכים, אך הכי קל לעות את זה אצלנו, כי כל החבילות שלנו כוללות את כל התרגומים הנחוצים.

מעוניינים גם להתחתן בקפריסין? אצלנו בחברת ודינג טורס תוכלו לערוך בקפריסין חתונה אזרחית מושלמת בלי להיות מוטרדים מכל ההליך הביורוקרטי. אנו נסייע בכל תרגום המסמכים ובקביעת המועדים ובכל טיפול שקשור לנישואים אזרחיים מעבר לים ולכם נותר יהיה לדאוג לבגדים יפים ולמצב רוח!   

למידע נוסף צרו עמנו קשר:

Scroll to Top