» חתונה אזרחית בקפריסין » חתונה אזרחית ביום אחד

↬ איה נאפה

חתונה אזרחית ביום אחד

אם אין לכם זמן, או שאינכם רוצים לאבד ימי עבודה, חתונה אזרחית בקפריסין ביום אחד תפורה בדיוק בשבילכם. אנו מציעים חבילת נישואין בקפריסין ביום אחד (ע"פ מצב הטיסות כיום רק בימי שישי), כאשר תעודת הנישואין שלכם מוחתמת בחותמת אפוסטיל תהיה מוכנה לקראת 13:00 ומוכנה להגשה במשרד הפנים

עלות החבילה 280 יורו לאדם והיא כוללת: תרגום נוטריוני של כל המסמכים הדרושים, העברות, ליווי של נציג מקומי, טקס נישואין, אגרות עירייה, עדים, חותמת אפוסטיל. 

החבילה לא כוללת טיסות

חתונה אזרחית בקפריסין

אחרי שמצאתם את החלק השני שלכם ואתם משוכנעים שאתו אתם רוצים לבלות את שארית חייכם, הגיע הזמן לחתונה מהסרטים! אם חתונה ברבנות היא לא הסגנון שלכם – טקס נישואין בקפריסין תהייה אלטרנטיבה אידיאלית ועם כל כך הרבה יתרונות: קלה, רומנטית ובלתי נשכחת.

זוגות רבים מעדיפים לא להינשא ברבנות מטעמים שונים ועומדת בפניהם האופציה של נישואין אזרחיים בקפריסין. כל זוג שנישא בחו"ל יוכל לאחר מכן להירשם במשרד הפנים כזוג נשוי לכל דבר ולקבל את מלוא הזכויות שמקבלים כל הזוגות הנשואים בישראל.

למה לבחור בנישואים אזרחיים בקפריסין?

מכל אלטרנטיבת יעד אחרת לנישואים אזרחיים, כמו צ'כיה או ארה"ב, קפריסין נחשבת ליעד הכי קרוב הכי והכי נגיש עבור זוגות ישראליים שמעוניינים להינשא בחו"ל. הטיסה אורכת פחות משעה והכל מהיר, קרוב וניתן לסיים את כל הטקס ביום אחד בלבד!

גם כל הפרוצדורה מאוד פשוטה ולא מסובכת, קפריסין יותר מכל מדינה אחרת לא מעמיסה דרישות ומקלה על הזוגות בכל נושא המסמכים ומיד לאחר תום הטקס, הזוג יוכל לחזור לארץ עם כל המסמכים הרשמיים אודות נישואיו הטריים, בידו.

נישואין בקפריסין מחירים

חתונה בחו"ל יכול להישמע כמו סיפור יקר, אך חתונה בקפריסין תאפשר טווח רחב של מחירים שכל אחד כמעט מסוגל לעמוד בהם. כל מי שלא מעוניין להוציא סכומים גדולים על כל הטקס יוכל להסתפק בטיסה שעלותה אינה יקרה, כמו כן, הטקס עצמו לא יקר ובחירה בכל תוספת שהזוג ירצה תהיה בהתאם למסגרת התקציב שלו כמו – מסעדה, מלון, אירוח של מוזמנים, טיול זוגי לאחר הטקס וכו'. 

אתר חתונה בקפריסין

רוב טקסי החתונה בקפריסין נערכים בבניין העירייה, באחת מערי קפריסין, כשהמבוקשות ביות הן עירייה במחוז לרנקה, עיריית פאפוס ועיריית לימסול. אך ניתן לערוך את הטקס גם בערים אחרות במדינה. לרוב נציג מטעם העירייה או ראש העיר יערכו את הטקס המרגש שאורך רבע שעה לכל היותר.

מומלץ לקבוע הזמן רב מראש את מועד החתונה בבית העירייה. לכל התהליך ילווה מילוי מסמכים בבניין העיריה, טקס עם נציג העירייה וקבלה של תעודת הנישואין עם חתימה של "אפוסטיל" שזו חותמת בין-לאומית שמאשרת את הנישואין ומכירים בה גם בארץ, וכל זה בליווי נציג מטעמינו.

לצורך כל הוצאת האישורים והמסמכים הרלוונטיים, ישנן חברות שונות שניתן להסתייע בהן, הן מבצעות את כל ההליך הבירוקרטי עבורכם ומנחות אתכם בכל השאר. חברות אלה נעזרות בנוטריון שמאשרר את המסמכים ואת תרגום המסמכים, אך הכי קל לעות את זה אצלנו, כי כל החבילות שלנו כוללות את כל התרגומים הנחוצים.

מעוניינים גם להתחתן בקפריסין? אצלנו בחברת ודינג טורס תוכלו לערוך בקפריסין חתונה אזרחית מושלמת בלי להיות מוטרדים מכל ההליך הביורוקרטי. אנו נסייע בכל תרגום המסמכים ובקביעת המועדים ובכל טיפול שקשור לנישואים אזרחיים מעבר לים ולכם נותר יהיה לדאוג לבגדים יפים ולמצב רוח!   

למידע נוסף צרו עמנו קשר: