↬ איה נאפה

לזוגות עם אזרחויות שונות

לא מעט זוגות פונים אלינו, כאשר אחד מבני הזוג (או בחלק מהמקרים – אף שני בני הזוג) אינם אזרחי ישראל. קפריסין היא עדיין בדרך כלל אופציה הכי מהירה ופשוטה, גם למקרים כאלה. 

לכל עירייה יש דרישות משלה, ולכן חשוב לפנות למקצוענים שיעשו עבורכם את כל העבודה והבירורים במקרה של מקרים מורכבים יותר. אנחנו כחברה המתמחה כבר שנים רבות בארגון נישואין אזרחיים בקפריסין ולה קשרים מצוינים עם בתי עירייה בקפריסין, נדריך אתכם במהלך כל הדרך עד שתקבלו תעודת נישואין, ובמקרה הצורך נסייע גם בתרגום והכנה של הניירת הדרושה למשרד הפנים הישראלי.

במשך השנים יצא לנו לעבוד עם אזרחים של המדינות הבאות: ארה"ב, קנדה, מקסיקו, אוסטריה, קובה, פרו, גואטמלה, מקדוניה, סרביה, ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, רוסיה, אוקראינה, אסטוניה, ליטא, לטביה, מולדובה, אזרבאידז'אן, קזחסטן, גאורגיה, ארמניה, בלרוס, צרפת, איטליה, שוויץ, יוון, שבדיה, פינלנד, אנגליה, אירלנד,  סלובניה, בוליביה, בולגריה, צ'ילה, קמרון, הולנד, צ'כיה, אקוודור, צרפת, מונגוליה, מדגסקר, פולין, ספרד, רומניה, אוסטרליה, יפן, פיליפינים, הודו, תאילנד, נפאל, סין, ניגריה, קניה, אתיופיה, איי סמואה, אלבניה, דרום אפריקה, סינגפור וכו'

יש לקחת בחשבון, שלאזרחים של חלק מהמדינות (כמו: רוסיה, פיליפינים, תאילנד וכדומה) נדרשת גם ויזת כניסה לקפריסין – אותה מקבלים בשגרירות קפריסין בארץ (או בארץ המוצא במקרה שאין עדיין סטטוס בישראל) – אנחנו מסייעים בתיאום מול השגרירות והסבר מפורט על המסמכים הנדרשים עבור התהליך גם כן. 

באופן כללי – המסמכים הדרושים עבור החתונה בקפריסין הם אישור המעיד על המצב המשפחתי, ותעודות גירושין/פטירה לגרושים או אלמנים. לעיתים אנו נתקלים במצבים בהם לאזרח זר חסרים מסמכים כאלו ואחרים, למקרים אלו בסיכום עם העירייה נמצא פתרון חוקי. אם חסרים לכם מסמכים כלשהם לפני שהנם מוציאים מאות דולרים על המצאתם תצרו עמנו קשר ויכול מאוד להיות לנמצא פתרון זול בהרבה.


למידע נוסף צרו עמנו קשר:

Scroll to Top