» חתונה אזרחית בקפריסין » לזוגות עם אזרחויות שונות

↬ איה נאפה

לזוגות עם אזרחויות שונות

בשנים האחרונות חל גידול חד בזוגות מעורבים, כאשר צד אחד הוא ישראלי והצד השני בעל אזרחות זרה.

הנישואין האזרחיים עם אזרח זר הם בדרך כלל לא מסובכים, אך יש לשים לב לדרישות שיש לשלטונות הקפריסאיים כלפי אזרחים ממדינות שונות ובמקרים אלו תנו למומחים לעשות את העבודה.

לכל עירייה יש דרישות משלה, ולכן חשוב לפנות למקצוענים שיעשו עבורכם את כל העבודה והבירורים במקרה של מקרים מורכבים יותר. אנו כחברה המתמחה כבר שנים רבות בארגון נישואין אזרחיים בקפריסין ולה קשרים מצוינים עם בית העירייה, נדריך אתכם במהלך כל הדרך עד שתקבלו תעודת נישואין, ובמקרה הצורך נסייע בהכנת הניירת הדרושה למשרד הפנים הישראלי.

במשך השנים יצא לנו לעבוד עם אזרחים של המדינות הבאות: ארה"ב, קנדה, מקסיקו, אוסטריה, קובה, פרו, גואטמלה, מקדוניה, סרביה, ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, רוסיה, אוקראינה, אסטוניה, ליטא, לטביה, מולדובה, אזרבאידז'אן, קזחסטן, גאורגיה, ארמניה, בלרוס, צרפת, איטליה, שוויץ, יוון, שבדיה, פינלנד, אנגליה, אירלנד,  סלובניה, בוליביה, בולגריה, צ'ילה, קמרון, הולנד, צ'כיה, אקוודור, צרפת, מונגוליה, מדגסקר, פולין, ספרד, רומניה, אוסטרליה, יפן, פיליפינים, הודו, תאילנד, נפאל, סין, ניגריה, קניה, אתיופיה, איי סמואה, אלבניה, דרום אפריקה, סינגפור וכו'

על כן יש לנו נסיון מוכח בעבודה עם אזרחים שונים. רק בשנת 2010 עזרנו לארגן חתונה אזרחית ל524 זוגות, בשנת 2011 776 זוגות, בשנת 2012 920 זוגות ובשנת 2014 1040 זוגות. מתוך כל הזוגות כ 40% זוגות עם אזרחויות שונות, ואם נקח את כל השנים שאנו עובדים אז ארגנו מעל 6000 חתונות שמתוכן אחוז נכבד הם זוגות מעורבים.

המסמכים הדרושים הם אישור המעיד על המצב המשפחתי, ותעודות גירושין/פטירה לגרושים או אלמנים. לעיתים אנו נתקלים במצבים בהם לאזרח זר חסרים מסמכים כאלו ואחרים, למקרים אלו בסיכום עם העירייה נמצא פתרון חוקי. אם חסרים לכם מסמכים כלשהם לפני שהנם מוציאים מאות דולרים על המצאתם תצרו עמנו קשר ויכול מאוד להיות לנמצא פתרון זול בהרבה.

מומלץ להתעדכן בעמוד המתייחס לאשרות כניסה לקפריסין

למידע נוסף צרו עמנו קשר: