חתונה אזרחית - תהליך

כפי שראיתם בכתבות קודמות, הכי קל להתחתן בקפריסין. ניתן להינשא בקפריסין בכל ימות השבוע למעט בימי שבת וראשון ובחגים הלאומיים של קפריסין.  חבילות הנישואים האזרחיים שאנו מציעים הן ללילה אחד עם אופציה הערכת השהות. חבילת נישואין ביום אחד פופולארית כל השנה, כמו כן ניתן "לתפור" חבילה מיוחדת בשבילכם.

קפריסין

איך מגיעים?

ניתן להגיע לקפריסין באמצעות חברות התעופה הבאות: El Al, Aegean, Arkia, Israir, Ryanair, Cobalt, Tus. חלק מחברות התעופה מגיעות לפאפוס. 

הגענו ומה הלאה?

בשדה התעופה של לרקנה ימתין לכם הנהג שלנו עם שלט Wedding Tours, שיסיע אתכם למלון או לעירייה ע"פ השובר שקבלתם. חשוב לדעת, ההסעות אינן הסעות פרטיות. אם תרצו לנסוע בהסעה פרטית, לימוזינה וכד', אנא ]נו אלינו לקבלת הצעת מחיר. 

הגענו לעירייה ומה שם?

אז כך, בעירייה ימתין לכם נציגינו, שיעזור לכם לעבור את כל הפרוצדורה של מילוי הטפסים. בזמן שתמלאו את הטפסים יציעו לכם משקאות חמים וקרים ויינתן לכם זמן להתארגן אם הגעתם לעירייה ישר מהשדה (עיריית אראדיפו בלבד).  הנציג מטעם החברה נוכח אך ורק בעיריית אראדיפו באזור לרנקה, ביתר העיריות הליווי הוא ע"י עובדי העירייה המודעים להגעתכם. בכל אופן, נציגינו בקפריסין זמין לכל שאלה בטלפון הנייד שלו המצוין על טופס הסבר ללקוח שקבלתם יחד עם השוברים.

איך מתחתנים?

לאחר שהתארגנתם, תוזמנו לאולם בו נערך טקס הנישואין. אורכו של טקס הנישואין האזרחיים כ 15 דקות, ובמהלכו אם לא הזמנתם צלם או שהגעתם ללא קרובי משפחה או חברים נציגינו יצלם אותכם (במצלמה שלכם) ללא תשלום נוסף. מזל טוב – אתם זוג נשוי!!

התחתנו, מתי כבר נגיע למלון?

בתום הטקס, תוזמנו לחדר ישיבות ותמתינו זמן לא רב עד שהנציג שלנו יסיים את כל התהליכים הדרושים. לאחר שיסיים יגש אליכם ויענה לכל שאלותיכם, ימליץ על טיולים ויעדים וכו'. בתום ההסברים הנהג שלנו יסיע אתכם לבית המלון.

מתי נקבל את תעודת הנישואין?

בדרך כלל תעודת הנישואין שלכם המאושרת ע"י חותמת אפוסטיל מוכנה כבר באותו היום, למעט מקרים חריגים בהם התעודה תשלח אליכם בדואר רשום ללא תוספת תשלום.

החופשה הסתיימה, ואיך מגיעים הביתה?

ביום הטיסה חזרה לישראל יגיע הנהג לאסוף אתכם מבית המלון ויסיע אתכם לשדה התעופה.

הגענו לישראל ומה עושים?

אין צורך לתרגם את תעודת הנישואין מקפריסין, מה שנשאר לכם לעשות זה להופיע בפני פקיד במשרד הפנים על מנת שתרשמו כזוג נשוי.

אנו שוב מדגישים, החבילות שלנו כוללות הכל לרבות כל ההעברות. ניתן לשנות כל חבילה, להוריד ולהוסיף מרכיבים.

צ'כיה

ניתן להגיע לצ'כיה באמצעות טיסות של אל על, חברת התעופה הצ'כית וחברות צ'רטר. בשדה התעופה של פראג ימתין לכם הנהג שלנו שיסיעה אתכם לבית המלון ויודיע לכם מתי תצטרכו להתייצב במשטרת התיירים. בדרך כלל ההתייצבות במשטרת התיירים היא כעבור יום או יומיים לאחר הגעתכם. מומלץ להגיע למשטרת התיירים טרם הזמן שנקבע לכם וזאת עקב תורים ארוכים. לאחר שתקבלו את האישור לחתונה תחזרו לבית המלון ותמשיכו בחופשה. ביום למחרת יגיע הנהג ויסיע אתכם ללשכת רישום נישואין באחת ממחוזות העיר (את המקום המדויק תדעו טרם ההגעה לצ'כיה), בעירייה הראשית או באחת הטירות, תלוי מה הזמנתם. לטקס יש להגיע בבגדי ערב. הטקס אורך כ 15 דקות ובסיומו הנהג יחזיר אתכם לבית המלון. את המסמכים המוכנים תקבלו בישראל כ 45 יום לאחר הטקס.

Scroll to Top