חתונה בפראג

חבילת חתונה בסיסית בפראג:

איפה: באחת מהעיריות ברחבי פראג

העלות: החל מ750 יורו לזוג

המסמכים הנדרשים:

תעודות לידה
תמציות רישום ממשרד הפנים (במידה והיו שינוי שמות אז תמציות רישום מורחבות)
במקרה של נישואין קודמים – תעודות גירושין
במקרה של אזרחויות אחרות מישראלית – מומלץ
לפנות אלינו לייעוץ פרטני

התהליך:

החתונה מתקיימת לרוב בימי שישי. יש להגיע ביום שלישי של אותו שבוע, לסידורים הביורוקרטיים. זאת אומרת יש לתכנן שהות של הזוג המתחתן בפראג משלישי עד שבת בממוצע (והאורחים כמובן יכולים להיות פחות….אם רוצים, כי פראג יפה J) כל ההליכים נעשים בליווי צמוד של נציגינו בארץ ובחו"ל לפני קביעת טיסות – מומלץ מאוד(!) לוודא זמינות תאריכים לחתונה עצמה מולינו. החלפת טבעות בגדר חובה, והלבוש – לכל הפחות אלגנטי. תעודת נישואין מגיעה לארץ כעבור כחודש וחצי , ולאחר שהיא עוברת אצל נוטריון מטעמינו – תוכלו בשעה טובה לגשת למשרד הפנים ולהירשם כנשואים. מזל טוב!

מה כלול בחבילה:

  • פתיחת תיק נישואין ברשות המקומית, כולל מילוי והגשת כל המסמכים הנדרשים על ידי החוק הצ'כי.
  • שיריון מועד החתונה.
  • תשלום עלות הטקס, והאגרות השונות.
  • תרגום והחתמה כל המסמכים הנדרשים לשפה הצ'כית על ידי מתורגמן מוסמך כנדרש בחוק הצ'כי (במקרה של שפות אחרות מרוסית/עברית, עלולה להיות תוספת תשלום)
  • ליווי נציגינו בכל ההליכים הנדרשים
  • הסעה מהמלון לטקס החתונה וחזרה לזוג המתחתן
  • תרגום הטקס לעברית/רוסית.
  • שני עדים, במידת הצורך. (במידה ויש לכם אורחים שמעוניינים להיות עדים, עליהם להגיע לטקס עם דרכונים.)
  • החתמה ותרגום נוטריוני של תעודת נישואין והכנתה להגשה במשרד הפנים.

אם אתם רוצים לערוך את טקס החתונה במדינה אירופאית בעלת תרבות והיסטוריה ארוכת מאות, אז פראג בפרט וצ'כיה באופן כללי המקום המתאים ביותר. פראג היא עיר בעלת אופי רומנטי מיוחד, שמתאימה גם לטיולים רומנטיים וגם ליום המיוחד שלכם.
הרחובות הצרים, הקסם של העיר העתיקה, בתי קפה מודרניים ומסעדות בסגנון ימי הביניים עם מופעים, רטושה עתיקה עם השעון האסטרונומי, הגנים המרהיבים – כל זה מחכה לכם בעיר הקסומה הזאת. ואלה ביניכם אשר רוצים להפוך את היום המאושר לחלום מהאגדות, ולהרגיש נסיך ונסיכה, מחכות טירות עתיקות מחוץ לפראג

 

על מנת להתחתן בצ'כיה, עליכם רק לספק לנו מסמכים נדרשים ואנו נדאג להכנתם ותרגומם לצ'כית. נציגינו בצ'כיה ידאגו לכל הקשור בתהליך הנישואין, כך שיישאר לכם רק ליהנות מיום מיוחד זה.

הלאה תמצאו רשימת מקומות, החל ממשרדים לרישום הנישואין ועד לטירות מפוארות. השמיים הם הגבול, ואנחנו בטוחים שתמצאו מקום שהוא בדיוק עבורכם ובתקציב שלכם.
בנוסף, במידה ולא מצאתם באתר את המקום בו אתם רוצים להגשים את החלום שלכם – תפנו אלינו ונשמח לעזור בייעוץ אישי.

למידע נוסף צרו עמנו קשר:

Scroll to Top