הכל על חתונות בחו"ל

הכל על חתונות בחו"ל

חתונה אזרחית בחו״ל

המונח- חתונה אזרחית בחו ל כבר לא נשמע חריג במחוזותינו, היום זוגות רבים יבחרו לערוך את טקס הנישואים שלהם מעבר לים ביעד שיאפשר להם חתונה אזרחית. חלק מהזוגות יאלצו להתחתן בחו"ל כיוון שהמדינה לא תתיר להם נישואים רגילים כגון, נישואים של כהן לגרושה או זוג שאינו יהודי או נישואין חד מיניים ועוד.

מדינת ישראל תכיר בנישואים אזרחיים בחו ל, כל עוד לאחר הטקס שיערך בחו"ל, יציג הזוג תעודת נישואין רשמית מטעם המדינה בה נישא. לאחר מכן, הזוג יוכל להירשם במרשם האוכלוסין בארץ כזוג שזכאי לקבל את כל הזכויות שמקבל כל זוג נשוי שנישא ברבנות. במאמר לפניכם נפרט באיזה מדינות אפשר להתחתן בחתונה אזרחית ואילו הכנות יש לבצע לקראת.

יעדי חתונה אזרחית מעבר לים

היעדים המבוקשים לנישואין אזרחיים בחו ל הם קפריסין וצ'כיה וגאורגיה. עוד יעדים רלוונטיים, אך רחוקים, הם ניו יורק ולאס וגאס. הבחירה להתחתן בצ'כיה או בקפריסין תהיה מטעמי מיקום גיאוגרפי, שכן מדובר במדינות סמוכות וגם בזכות היתרון בוויתור על טופס שנקרא –  Nulla osta שאותו יש להנפיק בשגרירות והוא נחשב לטופס שיכול לסבך את ההליך. בנוסף, קפריסין וצ'כיה ג ידועות באווירה הרומנטית שהן מעניקות לכל החוויה.

איך להתכונן לחתונה בחו"ל?

לאחר שתבחרו את היעד המועדף עליכם, יש לקבוע את התאריך של יום החתונה, לאחר ששני הדברים הללו מסודרים, כל שנותר לכם זה לעסוק בענייני הטפסים והאישורים. לצורך נישואין אזרחיים מעבר לים, תתבקשו להוציא במשרד הפנים הקרוב למגוריכם, טופס תמצית רישום שיעיד על מצבכם המשפחתי – גרושים, רווקים או אלמנים.

את המסמכים הללו יש לאשרר ולתרגם באמצעות נוטריון. בדקו שתוקף הדרכון שלכם בתוקף לפחות לעוד חצי שנה. הטקס עצמו יארך חמש עשרה דקות לכל היותר על ידי ראש העירייה או אחד מנציגיו. אנו נדאג שבתום טקס הנישואין אנו נדאג להחתים את תעודת הנישואין בחותנת אפוסטיל ןלמסור לכם אותה על מנת שתוכלו להירשם כזוג כזוג נשוי.

מעוניינים להתחתן חתונה אזרחית? מחפשים להוזיל עלויות? רוצים חבילת נישואים בחו"ל שתסייע לכם בכל ההליך הבירוקרטי?  אצלנו ב- ודינג טורס תוכלו להתחתן בראש שקט! אנו נדאג לטפל בכל מה שקשור לקביעת הטיסות, ללינה בבית מלון , לטקס, מסמכים, נציג מקומי ונדריך אתכם בכל השאר

זוגות שחזרו כותבים

למידע נוסף צרו עמנו קשר:

Scroll to Top