» מה צריכים להכין לצורך חתונה בקפריסין

↬ איה נאפה

לזוגות עם אזרחויות שונות

אילו מסמכים צריך להשיג כדי להתחתן בקפריסין?

חשבתם להתחתן בקפריסין? יש שתי סיבות עיקריות ששווה ומומלץ להתחתן ביעד הקסום הזה. הסיבה הראשונה היא הקרבה של קפריסין לישראל והסיבה השנייה היא ההליך היחסית קל שאותו עובר כל תייר שמגיע למטרת נישואין אזרחיים. קפריסין היא גם אחת המדינות הבודדת שלא דורשת, על מנת להינשא, מסמך שנקרא- נולה אוסטה, מסמך רשמי שנטען בו כי אין למדינה שום התנגדות לנישואים של בני הזוג הספציפיים.   

כל מה שיידרש מכם לנישואים אזרחיים בקפריסין מסמכים שונים שלא יהוו בעיה גדולה מצדכם להוציא. הקרבה של ישראל לקפריסין היא יתרון מהותי, גם הקלות שכרוכה בהגעה על מנת לבדוק את המקום בו תתחתנו וגם לשוב לאחר מכן לטקס עצמו ובמידת הצורך להטיס לשם עוד אנשים יקרים לכם שיחלקו יחד אתכם את המעמד. אילו מסמכים ומה צריכים להכין לצורך חתונה בקפריסין? נפרט במאמר לפניכם. 

המסמכים הנדרשים לחתונה אזרחית בקפריסין                                                                                   

כדי להצליח להתחתן בשלום בחתונה אזרחית בקפריסין, תאלצו להמציא בעיקר שני מסמכים שהם תמצית רישום שמתאר את מעמדכם בישראל ממרשם האוכלוסין ודרכון שלכם בתוקף. על מנת להשיג את המסמך ממרשם האוכלוסין, תוכלו לעשות זאת בצורה מקוונת באתר והמסמך יגיע אליכם עד שבועיים מהיום בו תבקשו בו.

המסמך השני יהיה הדרכון שלכם. קפריסין דורשת שתוקפו של הדרכון יהיה לפחות לשישה חודשים מהסיבה שקיימת הגבלה על השהות במדינה, לכן מהרגע שבו נכנסתם לקפריסין הדרכון חייב להיות בתוקף לפחות חצי שנה קדימה. חידוש דרכון או הוצאה של דרכון, תוכלו לעשות במשרד הפנים הקרוב למקום מגוריכם. מומלץ לעשות את זה בעוד מועד כי לעיתים תאלצו לחכות כמה שבועות עד להנפקת דרכון חדש.

החלטתם להינשא בחו"ל? מחפשים חברה שתסייע לכם בכל התהליך הזה מתחילתו ועד שתענדו טבעות ותהיו זוג נשוי? אצלנו בחברת ודינג-טורס, חברה מובילה בכל עולם החתונות האזרחיות מעבר לים, תשמח לדאוג לכל מה שתצטרכו, על מנת שתעברו הליך נישואין כיאה –  נעים ורגוע כשהעתיד מלפנים נראה ורוד וקסום!

למידע נוסף צרו עמנו קשר: