↬ איה נאפה

מה צריכים להכין לצורך חתונה בקפריסין?

חשבתם להתחתן בקפריסין? יש שתי סיבות עיקריות ששווה ומומלץ להתחתן ביעד הקסום הזה. הסיבה הראשונה היא הקרבה של קפריסין לישראל והסיבה השנייה היא ההליך היחסית קל שאותו עובר כל תייר שמגיע למטרת נישואין אזרחיים. במיוחד אם מתחילים להשוות את התהליך בקפריסין אל מול ביורוקרטיה בחלק ממדינות אירופה אחרות. 

רק תשימו לב – שבמידה ומדובר על זוגות על אזרחויות שונות ו/או נוספות לאזרחות הישראלית – בכל זאת מומלץ ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ פרטני למצב ספציפי שלכם. 

ובאופן כללי: 

מה שנדרש מזוג שהוא אזרחי ישראל לכל דבר ועניין זה דרכונים בתוקף (וכאשר אנחנו מדברים על תוקף של דרכון ישראלי – מבחינת הרשויות בקפריסין הדרישה היא של שלושה חודשים מלאים מיום העזיבה את קפריסין. אבל – ההמלצה הגורפת לדאוג לדרכון של תוקף של חצי שנה קדימה לתאריך הנסיעה לפחות). 

ודבר נוסף – הוא תמציות רישום ממשרד הפנים של בני הזוג. מה זה תמצית רישום? זה אישור על מצב משפחתי שלכם שאתם מוציאים במשרד הפנים ויופיעו שם פרטים שלכם וגם האם אתם רווקים או גרושים. יש לקחת בחשבון שתוקף של תמציות רישום בשביל קפריסין – עד שלושה חודשים מיום ההנפקה. 

החלטתם להינשא בחו"ל? מחפשים חברה שתסייע לכם בכל התהליך הזה מתחילתו ועד שתענדו טבעות ותהיו זוג נשוי? אצלנו בחברת וודינג-טורס, חברה מובילה בתחום – נשמח לדאוג לכל מה שתצטרכו, על מנת שתעברו הליך נישואין פשוט רגוע ואיך לא – רומנטי! 

למידע נוסף צרו עמנו קשר:

Scroll to Top